Ana Sayfa
İletişim
Öneri ve Şikayet
İngilizce
Geri Dön

DEKAR 2017 YILINA DA YİNE ALFAMEN İLE MERHABA DEDİ - 21.11.2019

First


Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Salih KUZU , Alfamen Tesis Yönetimi ve Ticaret Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Ünal KURT ve Alfamen Tesis Yönetimi ve Ticaret Ltd. Şti.Yönetim Kurulu üyesi Mehmet DEĞİRMENCİ başarılı ve verimli geçen 2016'ya veda yemeğinde bir araya geldiler.

Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş.,  gayrimenkul geliştirme konusundaki uzmanlığıyla, yenilikçi projeler üretmek üzere 2007 yılında kurulan ve sektöre değişim kazandıran özgün bakış açıları ile bahçeli evler inşa ederek, bu alanda öncü konuma gelen Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş.;Yeşille iç içe olan tümü bahçeli evleri ve fark yaratan yapılarıyla bugün; 6 projede, 1300 konutla, 300.000 m2’ye ulaştı.Bahçeşehir’de Günışığı Evleri, Asmalı Evler,Dekar Asmalı Sokaklar, Dekar Asmalı Bahçeler; Çengelköy’de Bahçeli Vadi; Beylikdüzü’nde ise Dekar Asmalı Hayat projeleriyle fonksiyonel bir estetik anlayışla tasarlanmış modern bir hayat sunuyor. 

Günlük yaşama değer katan nitelikli yapıları ve detaydan bütüne uzanan yüksek kalite anlayışıyla her zaman yeni projelere imza atmayı hedefleyen Dekar Yapı ve Yatırım A.Ş. Asmalı Evler, Dekar Asmalı Sokaklar, Dekar Asmalı Bahçeler; Çengelköy’de Bahçeli Vadi; Beylikdüzü’nde ise Dekar Asmalı Hayat projelerinde birlikte çalıştığı Alfamen Tesis Yönetimi ile 2017'e merhaba dedi. 

2017 yılının hepimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.