Ana Sayfa
İletişim
Öneri ve Şikayet
İngilizce
Geri Dön
First
Sosyal alanlar ve tesisler, ailenizle gezip dinlenebileceğiniz, çocuklarınız oynayacağı, günün yorgunluğunu atacağınız yerlerdir. Dolayısıyla bu alanların iyi işletilmesi, temiz ve güvenli olması şarttır.

Projede yer alan sosyal alanlar ve sosyal tesisler  (satış büfesi, mini kantin,  kafeterya, restaurant, SPA, fitness, sauna, hamam, kapalı ve açık yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, tenis kortu, basketbol, voleybol ve mini futbol sahaları, piknik alanı vb.) aileniz ve çocuklarınız tarafından sık sık kullanılan sosyal yerlerden olup, bu alanların temiz, sağlıklı ve ihtiyaca cevap verir şekilde işletilmesi gerekir.

Ayrıca hizmetin kesintiye uğramaması ve sürekli aynı standartta verilmesi şarttır. Dolayısıyla bu yerlerin konusunda uzman profesyoneller tarafından yönetilmesi gerekir. Bu alanların sizin adınıza işletilmesini veya sizin adınıza işletilmek üzere yetkin firmalara ihale edilmesini sağlıyoruz.

Gerek Saha teftiş personellerinin yaptığı denetimler ile gerekse müşteri memnuniyeti anketleri ile hizmet kalitesini korumak ve artırmak için çalışıyoruz.

Sosyal tesis işletme ve kullanma kurallarının site yönetimi ile birlikte belirlenmesi, duyurulması ve takibinin yapılmasını sağlıyoruz.

Fitness salonu alet ve ekipmanlarının, tuvalet, duş ve diğer tesislerin kullanım kurallarının, site yönetimi ile birlikte belirlenmesi, duyurulması ve takibini sağlıyoruz.

Ortak spor alanlarının ve piknik yerlerinin kullanılması ile ilgili kuralları site yönetimi ile birlikte belirleyip duyurulması ve takibinin yapılmasını sağlıyoruz.