Ana Sayfa
İletişim
Öneri ve Şikayet
İngilizce
Geri Dön
First
Büyük yatırım maliyetleri ile gerçekleştirilen prestijli, modern ve akıllı projelerin teknik ekipman ömürlerinin uzatılması ve performans düzeylerinin en üst düzeyde korunması;  kaliteli teknik hizmetler yönetimi ile mümkündür.

ALFAMEN TESİS YÖNETİMİ Teknik Hizmetler Operasyonu şu ana başlıklar altında yönetilmektedir:

•    Teknik İşletim ve Yönetim

•    Periyodik Bakım

•    Bilgisayar Destekli Bakım Sistemi

•    Acil Müdahale ve anında Küçük Onarım

•    Enerji Yönetimi ve Tasarruf sistemleri

•    Teknik Taşeron ve Sözleşmeler Yönetimi

•    Teknik Satın alma ve Lojistik (Stok Kontrol)

•    7 / 24 Müşteri Teknik Destek Hizmet Merkezi

Toplu iş ve yaşam alanlarında sürekli maliklerin ihtiyaçlarını karşılayıp müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla ALFAMEN olarak;

- Yapının ihtiyaç duyduğu teknik müdahaleleri zamanında yapar ve arızaları geciktirmeden yerinde çözer.

- Üretici firmalar tarafından öngörülen periyodik bakımları zamanında yaptırarak yapının teknik ömrünü uzatır.

- Devreye alınacak yeni ekipmanın randımanlı çalışabilmesi için; ekipmanlar doğru bir şekilde kurulur, üretici firmaların normları doğrultusunda yanlışlıklara mahal vermeden devreye alınır, performans kontrolleri yapılır.

- Tüm teknik ekipmanların günlük çalışma verileri bilgisayar ortamına aktarılır. Oluşturulan bu veri tabanı uzmanlar tarafından incelenerek ekipmanların öngörülen optimum üretici değerlerinde çalışması sağlanır.

- Oluşan ihtiyaçlarınıza cevap veremeyen ekipmanların modernizasyonu ve tadilatı yapılarak, daha yüksek performansta çalışması ve daha kaliteli hizmet verilmesi sağlanır.

- Ekonomik işletme ömrünü tamamlayan, günümüz teknolojisinin gerisinde kalan ve projeyi ekonomik zarara uğratan ekipmanlarınız devre dışı bırakarak size daha uygun maliyetli çözümler sunulur.

- Garanti kapsamında bulunan tesisatın takibini üstlenerek, tesisatınız ile ilgili dokümantasyonu hazırlar. Garanti taahhüdünde bulunan üretici firmalar ile doğrudan iletişime geçerek, zaman aşımı süreci içerisinde kusurların giderilmesini denetler.